Valf tasarımı ve imalatında kaliteye olan bağlılığımızla Türkiye çapında tanınmaktayız.
Orbital Valve olarak , ürünlerimizde, uygulamalarımızda ve prosedürlerimizde kaliteye her zaman sadık bir bağlılık göstermiştir ve bunu yaparak alanımızda gerekli olan tüm sertifikaları almış bulunmaktayız . Tasarım ve üretimde kaliteye olan bağlılığımız tüm Türkiye’de tanınır.

Kalite tartışılamaz.
Sertifikamızı sürdürmek ve kendi yüksek standartlarımızı karşılamak için her Orbital Vana çalışanı, Orbital Vananın kalite odaklı ilkelerini sürdürmesini sağlamaya nasıl yardımcı olabileceklerini anlamak için eğitim alır. Orbital Vanada kaliteye olan bağlılığımız kültürümüze yerleşmiştir ve tüm organizasyona nüfuz eder. Hep böyle oldu ve hep böyle olmaya devam edecek.
Orbital Vana, tam olarak uygulanan ve onaylı bir Kalite Güvence / Kalite Kontrol programı sürdürmektedir. Firmamız , ISO 9001: 2015 standartlarına göre sertifikalandırılmıştır.

Valf Emniyeti
Kaçak Emisyon Kontrolü
Çoğu boru hattı ve proses tesisi, kaçak emisyonlarla ilgili katı yasal ve güvenlik gerekliliklerine ( ISO 15848-2 gibi ) uymalıdır . Bu koşullar altında, atmosfere sızıntılar ne kadar küçük olursa olsun büyük endişelere dönüşebilir. Bu emisyonların izlenmesi ve kontrolü, tesis operatörleri için ana odak noktası haline gelmiştir. EPA, ASME ve diğerleri gibi kurumların çevresel, yasal veya endüstri kurallarını tatmin ediyor olsun, tüm valfler en yaygın valf sızıntı alanlarını (gövdeler ve gövde contaları) işlemek için açıkça tanımlanmış gereksinimleri karşılamalıdır.
Güvenlik pahalı değil. Güvenlik paha biçilemez. Ve tüm ürünlerimizde yerleşiktir.

Orbital Vana , beklenmeyen emisyon riskini azaltmak için gövde ve gövde contaları tasarladı. Küresel vanalarımızda, güvenilir sızdırmazlık sağlamak için iki bağımsız gövde contası ve özel gövde contaları bulunur ve güvenliği teyit eder.
Kök Conta Tasarımı
Özel bir güvenlik özelliği, gövde contası tasarımıdır. Orbital Vana , aşağıdakileri içeren bağımsız gövde contaları içerir:
Basınç enerjili ve eşleştirilmiş gövde contası yatağı
İki çıkıntı önleyici halka ve uygulamaya özel üç salmastra halkası kullanan gövde salmastrası
Bir dedektöre borulu isteğe bağlı fener halkaları
Canlı yükleme sistemi
Basınç Enerjili Conta
Orbital Vana, yüksek basınçlı uygulamalar için basınçlanmış bir delta halka conta sunar. Bu sağlam metal, konik halka, yüksek yüzey yüklemesini sızdırmazlık malzemesinin mukavemeti ile birleştirerek önemli ölçüde depolanmış enerji ve sıkı sızdırmazlık sağlar, titreşim veya termal çevrimin diğer sızdırmazlık bileşenlerini zayıflatarak potansiyel sızıntı yollarına yol açabileceği sistemlerde bile tam emniyeti garanti eder. Tüm bu avantajlardan faydalanmak için buraya tıklayınız ve bizimle iletişime geçtiğiniz.

There are currently no comments.