Papaz büyüsü, kişiler arasında aşk ve nefret olmak üzere iki farklı etkileşim çıkmasına sebebiyet veren en kuvvetli büyüdür. Bir kimseyi kendine aşık etmek için de kişilerin arasını bozmak için de kullanılan papaz büyüsü, çok etkili ve çok zor bir büyü olmasından kaynaklı yalnızca işin ehli kişilerce yapılması gerekmektedir. Bu nedenle hem yapılışı hem de bozulması uzmanlık isteyen papaz büyüsü, Medyum Sezgin tarafından etkili bir şekilde yapılır. Yıllardır büyü alanında birçok başarıya ulaşmış Medyum Sezgin, papaz büyüsü için de tek başvurulacak, işin ehli medyumlardan biridir.

Papaz büyüsünün tarihi çok eski çağlardan günümüze gelmiş, kadim sırları barındıran çok etkili bir büyüdür. Orta çağ Pagan kabilelerinden devşiren papaz büyüsü, Süryaniler ve İbraniler zamanlarına kadar uzanır. Bu nedenle yapılış ve bozulma aşamalarında İbranice ve Süryani alfabeden yararlanılır. Orta çağda klişenin kendi gücünü halka ispatlaması için kullanılmıştır. Ancak zaman içerisinde klişenin ihanete uğraması, gücünü kaybetmesi gibi birçok sebep yüzünden sırlar aşikâr olmuş ve tüm dünyaya yayılmıştır. Sırra vakıf ve ilim sahibi kimselerce yapılmadığı zaman kontrolden çıkma, büyük zararlar verme gibi birçok olumsuz sonuç doğuracaktır.

Kişilerin iradesine etkili ve doğrudan bir müdahale olması ve içerisinde kadim sırları barındırması yalnızca uzman kimselerde yapılmasını salık verir. Bu nedenle ilim sahibi, ehil medyum Sezgin tarafından tüm süreçler kontrollü ve geleneklere bağlı olarak yapılır. Yıllarca birçok insanın başvurduğu papaz büyüsü, aşk için de bağlılık için de ayırma için de kullanılır.

There are currently no comments.