Ülke içinde eşyaların, yük ve ticari malların, evrakların farklı bir kente gönderimi için tercih edilebilecek çok fazla firma bulunmasına karşın söz konusu İngiltere olduğunda hangi firmayla çalıştığınıza, iki kere düşünerek karar vermelisiniz. İngiltere’ye kargo göndermek basit bir iş gibi görünse de, kargoyu istenen adrese teslim edecek firmanın gümrük işlemlerinden lojistiğe kadar pek çok konuda deneyim sahibi olması gerekir. Değeri yüksek numunelerden satış örneklerine kadar ticari işletmelerin ülkeye göndereceği kargoları en kısa sürede adrese teslim ileten ekibimizse sadece hızlı gönderim yapmamakta, eşyalarınızın sapasağlam bir şekilde İngiltere’deki adrese ulaşmasını garantilemektedir. Deneyimli ekibimizle ülkemizden her nitelikteki kargonuzu kapınızdan alarak, İngiltere’nin arzu ettiğiniz noktasına hasarsız ve oldukça makul ücretlerle iletir.
Kargo gönderimlerinde pek çok prosedüre istisnasız, harfiyen uyulmasını talep eden ve bu sebeple de İngiltere’ye kargo göndermek isteyen birçok insanın problem yaşamasına sebep olan gümrük işlemlerini sorunsuz halleden ekibimiz bu tip yasal işlemlerle vakit kaybetmenize izin vermez. Kargonuzun ülkeye iletimiyle ilgili fiyat teklifi oluşturulurken tüm detaylar titizlikle hesaplandığından, firmamızın uzmanlığından faydalanmanız durumunda son aşamada herhangi bir sürpriz ödemeyle karşılaşmayacağınızdan da emin olabilirsiniz. CML Cargo uluslararası nakliye hizmetleri konusunda senelerdir tam anlamıyla profesyonel çözüm ortalığı hizmeti sunan firmadır. Londra merkez ofisiyle adanın dört bir yanında yapılan kargo gönderimlerinizi koordine eder. Avrupa’nın pek çok lojistik noktasında ofislerimiz bulunduğu gibi, İngiltere’ye kargo göndermek isteyen müşterilerimize kusursuz hizmetler sunmak için ada ülkesinde de merkezlerimiz bulunuyor.
Kargo gönderiminin yanı sıra uluslararası antika eşya ve ev taşımacılığı gibi oldukça geniş bir alanda nakliye hizmetlerimiz bulunduğu için İngiltere’ye göndereceğiniz kargonuzun, deneyimli ve her birisi uzun yıllardır ekibimizde yer alan profesyonellere emanet olduğundan şüpheniz olmasın. Eşya hasarına ve kaybolma gibi nadir de olsa yaşanabilen, istenmeyen durumlara karşı sigortalı uluslararası kargo gönderimi hizmetlerimiz de bulunmakta. Her zaman kibar ve anlayışlı olan ekibimiz, İngiltere’ye göndereceğiniz kargoların yüklenmesi ve taşınmasına da ekstra önem verir. Kısa sürede ve hiçbir prosedürler uğraşmadan İngiltere’ye kargo göndermek için uzman ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli.

There are currently no comments.